Nvidia GTX 1050 ve GTX 1050 Ti Ekran Kartlı Laptoplar, Monster’da Göreve Hazır

Monster Notebook  1 Şubat 2017

HaberlerTeknoloji

Oyun bilgisayarı denildiğinde ilk akla gelen marka olan Monster, Abra serisinin görkemini ve ihtişamını gün geçtikçe geliştiriyor. Her oyuncunun ihtiyacı olan yüksek performanslı sistem donanımını, dizüstü bilgisayarların işlevselliği ile bir araya getiren Monster, Nvidia GeForce 10 serisinin mutlak görüntü hakimiyetini modellerine entegre ediyor.

Bu sayede, 7. Nesil Intel Kaby Lake işlemcisinin gücünü katlayan oyun bilgisayarları, hızın ve performansın doruklarına ulaşıyor. Kusursuz aksiyon için birbirinden güçlü Monster notebook teknolojilerini de beraberinde getiren yeni seri modeller, aksiyonu ve atmosferi maksimumda yaşayabileceğiniz bir ortam yaratıyor.

Her Oyuncu İçin Gerekli Kusursuz Donanım: Intel Kaby Lake Mimarisi

Geçtiğimiz günlerde duyurulan ve içerisinde bulundurduğu mutlak güç ile beğenileri toplayan Intel serisinin 7. Nesil işlemcisi Kaby Lake, Monster bilgisayarları ile güçlerini birleştiriyor. Yenilikçi özellikleri ve farklı optimizasyon kazanımlarını beraberinde getiren bu yeni işlemci, aynı zamanda 14nm bantında üretilen son işlemci olma özelliğini de taşıyor.

Performansa verdiği önem kadar, verimliliğe ve enerji tüketimine de geniş bir yer ayıran yeni nesil işlemci, şimdi de gücünü Monster ile birleştiriyor. İ7-7700HQ ürün bantı ile donatılan yeni nesil işlemciler kusursuz atmosfer için ihtiyaç duyacağınız işlem hızını büyük bir ustalıkla sağlıyor.

Kusursuz Ekran Deneyiminin Temeli: Nvidia GTX 1050 ve GTX 1050 Ti Ekran Kartlı Laptoplar

Monster

Yeniliklerinde Kaby Lake işlemcileri ile sınırlı kalmayıp, oyunların performansını maksimumda yaşatmayı amaçlayan Monster, aynı zamanda GeForce serisinin en gelişmiş modelleri arasında gösterilen GTX 1050 ve GTX 1050 Ti ekran kartlarını da laptop modellerine ekliyor. Bu sayede kusursuz atmosferi ve yüksek FPS değerlerini, görkemli görseller ve sinematikler ile buluşturan oyun bilgisayarları, oyun keyfini bir seviye ileriye taşıyor. Hali hazırda oyuncular için yüksek sistem donanımına sahip bilgisayarınızı, gerçek bir oyun canavarına dönüştürmenize yardımcı olan ekran kartları, aynı zamanda Game Ready teknolojilerinden de sonuna kadar yararlanabileceğiniz bir ortam oluşturuyor.

Bu zamana kadar geliştirilmiş en güçlü GPU mimarisini beraberinde getiren GTX 10 serisi, bir önceki nesil grafik kartlarına göre 3 kat daha fazla performans sunuyor. En yenilikçi oyun teknolojilerine ve çığır açıcı VR deneyimine kusursuz bir şekilde uyum sağlayacak şekilde tasarlanmış modeller, Pascal mimarisi ile gücüne güç katıyor. Bu sayede Nvidia GTX 1050 ve GTX 1050 Ti Ekran Kartlı Notebook’lar için çok daha hızlı, dinamik ve çok yönlü bir kullanım sunan ekran kartları, hem motor hem de bellek özellikleri ile rakiplerine fark atıyor.

Nvidia GTX 1050 ve GTX 1050 Ti Ekran Kartlı Notebooklar ile Maksimum Hız, Kusursuz Performans

4 GB GDDR5 bellek konfigürasyonuna sahip GTX 1050 Ti, CUDA çekirdelerinde ise 768’lik bir güce erişiyor. NVDIA CUDA teknolojisini başarıyla kullanan NVDIA ekran kartlı Monster modelleri de, bu sayede görkemli bir performansa bürünüyor. Bu sayede kusursuz ekran çözünürlüklerini, güçlü renderlama seçeneklerini ve kusursuza en yakın video teknolojilerini kolaylıkla elde edebilen Monster serileri, oyunların görkemini hiç olmadığı kadar gerçekçi hale getiriyor.

GTX 1050Ti modellerine yer verdiği koleksiyonlarında, aynı zamanda GTX 1050 serilerine de yer veren Monster, farklı kullanıcılar için etkin çözümler üretiyor. İhtiyacınıza ya da oynadığını oyun türüne göre 2 GB GDDR5 çerçeve ara belliğine ve 640 Cuda çekirdeğine sahip oyun bilgisayarı modellerini de tercih edebilir, kullanımınıza en uygun modeli seçebilirsiniz.

Paylaş: