Acele Edin, Canavar Gibi İndirimlerden Yararlanın

Monster Notebook  22 Haziran 2016

Genel

Oyunculuk adına her beklentiyi rahatlıkla karşılayabilecek şekilde yapılandırılan ürünleriyle oyunseverlerin ilgisini her zaman çekmeyi başaran Monster; Abra ve Tulpar serisi oyuncu laptoplarının fiyatlarında, seçeceğiniz modele göre 700 TL’ye varan oranlarda indirimlerle, teknoloji meraklılarını sevindirmeye devam ediyor.

Türkiye’de bilgisayar oyunu meraklılarının ve teknoloji düşkünlerinin yakından tanıdığı Monster, geçen mayıs ayının sonlarında Lefkoşa’daki mağazasını açtı. Kıbrıs’taki oyuncuların büyük sevinçle karşıladığı bu gelişme, Monster’ın, sektörün en önde gelen markalardan biri olduğunu da kanıtlar nitelikte. Logosundaki değişimle birlikte daha güçlü bir yapıya da bürünen marka, gerçekleştirdiği değişimlerle birlikte yeni bir oyuncu bilgisayarı almak isteyenlerin son derece beğeneceği bir yaz indirimi kampanyasına başladı. Özellikle tatil döneminin başlaması ve ‘‘Monster’ın da katılımcıları arasında bulunduğu E3 2016 oyun fuarında’’ tanıtılan yeni oyunların, güçlü donanımlara gereksinim duyması, Monster’ın yaz indirimi kampanyasından yararlanmanız için güzel birer gerekçe.

Yaz Tatiline Monster Abra ile Girin!

MOBA, RTS, RPG türlerindeki oyunları oynamayı seviyorsanız, bu oyunlarda başarı elde edebileceğiniz şekilde hazırlanan Abra A5 ve Abra A7 modelleri, Intel’in altıncı Core i7 işlemcileriyle donatılarak oyun ve diğer çoklu ortam uygulamalarından en iyi verimi alabilmeniz için NVIDIA GeForce GTX 950M veya GeForce GTX 960M ile güçlendirildi.

Abra serisi içerisinde öne çıkan modellerden biri olan Abra A5 V7.1.1 oyun bilgisayarının fiyatı 3899TL’den 3399 TL’ye indi.

17” boyutlarında ekranı ve güçlü donanımıyla ilgi çeken Abra A7 V6.4.1 oyun bilgisayarının fiyatı ise 4099 TL’den 3599 TL’ye düştü.

En Yeni Teknolojileri İndirimli Fiyatlarla Alın!

Gelişmiş grafiklerle hazırlanan FPS, simülasyon ve yarış oyunlarını akıcı bir şekilde oynayabileceğiniz Tulpar T5 ve Tulpar T7 modelleri, Intel’in yine en yeni Core i7 işlemcileri ve NVIDIA GeForce GTX 970M ve GeForce GTX 980M grafik işlemcileriyle ideal hale getirildi.

Fiyatına göre gayet iyi bir performans sağlayan ve Tulpar serisi içerisinde öne çıkan ürünlerden biri olan Tulpar T5 V7.3.1 oyun bilgisayarının fiyatı 6999 TL yerine 6199 TL’ye satın alabilirsiniz.

Tulpar serisi içerisinde beğeni toplayan bir diğer model olan Tulpar T7 V5.3 gaming laptop’ın fiyatı ise 7099 TL’den 6299 TL’ye indi.

Teknolojiyi yakından takip edenleri memnun edecek yapıda ve güçlü donanımları üzerinde bulunduran ürünlere imza atan Monster’ın, size özel olarak hazırladığı yaz indirimlerinden en kısa zamanda yararlanın ve sevdiğiniz oyunları istediğiniz ayarlarda, akıcı bir şekilde oynayın

Paylaş: