Yaz Tatiliniz Abra A5 V16.1 15.6″ Oyun Bilgisayarı ile Eğlenceli Geçsin

Monster Notebook  14 Haziran 2019

İncelemelerMonster Video İncelemeler

2019 yılı içerisinde yalnızca bu yıla değil gelecek yıllara da damgasını vuracak onlarca oyun çıktı. Duyurusu yapılan ve yaz aylarının sonlarında yayınlanması beklenen nice yapım da bulunuyor. O hâlde düşük performanslı bilgisayarları ufak ufak emekli edip hem işlemcisiyle hem de ekran kartıyla yeni nesil oyunları tatmin edici performansla çalıştırabilen Monster Abra A5 V16.1 15.6″ Oyun Bilgisayarı‘na göz atmanızda fayda var.

Fiyat/Performans Segmentinin İddialı Modellerinden

Güncel donanımlarla oluşturulan, şık ve performanslı bir oyun bilgisayarı almak istiyor, fakat bu doğrultuda yüksek bütçeler ayıramıyorsanız Monster Abra A5 V16.1 15.6″ Oyun Bilgisayarı tam size göre. Fiyat/performans segmentinde bulunan model teknik yeterlilikleriyle oyunları Full HD çözünürlükte oynayabilmenizi sağlıyor. 15.6 inç genişliğinde IPS panelli ekranı 1920 x 1080 piksel çözünürlükte görüntüler oluşturan ve ekran yenileme hızı 60 Hz olan bilgisayar, IPS paneli sayesinde geniş görüş açısı sunuyor. Ekran çerçevelerinin yanlardan ve üstten inceltilmiş olması, estetik bir görüntü sağlarken ekranın arka kısmındaki kapak bölümü ise fırçalanmış alüminyum yapısıyla cihazın şıklığını artırıyor.

Gerek oyun seanslarınızda gerekse yazışmalarınızda aktif olarak kullanacağınız klavye, tuşları itibarıyla chiclet (çiklet) formunda. Tek bölge aydınlatmalı klavye, dört kademeli arka aydınlatması sayesinde az ışıklı ortamlarda da oyunlarınızı keyifle oynayabilmenizi sağlıyor. Klavye ve bilgisayar kasasının çevresindeki yeşil şerit, oyun temasını vurgularken cihazın farklı bölgelerinde yer alan hava çıkış portlarında da yine yeşil vurgusu var. Güç modu, klavye LED aydınlatması, klavye ve fare makro ataması, fan hızı kontrol gibi parametreleri değiştirebilmeniz için Control Center 3.0 yazılımı da bilgisayarla birlikte geliyor.

NVMe SSD ile Hızınıza Hiç Kimse Yetişemeyecek

Yenilikçi tasarımıyla dikkat çeken Abra A5 V16.1 , donanım bileşenleriyle oyun ve multimedya beklentilerinize karşılık veriyor.

Wi-Fi 5 ve Bluetooth 5 destekli Intel HM370 yonga setiyle gelen model, çalışma hızını 4.1 GHz frekansına çıkarabilen dört çekirdekli ve sekiz iş parçacıklı Intel Core i5-9300H işlemcisiyle güç kazanıyor. Online oyunların işlemci ihtiyacını fazlasıyla karşılayan işlemci, gücünü NVIDIA GeForce GTX 1050 3 GB ekran kartıyla birleştirerek güncel oyunları Full HD çözünürlükte akıcı şekilde oynamanıza imkân tanıyor. 8 GB DDR4 2600 MHz RAM’le desteklenen laptop’ı dilerseniz 16 GB veya 32 GB bellek yükseltmeleriyle de satın alabiliyorsunuz.

Depolama noktasında sıra dışı bir çözüme ev sahipliği yapan bilgisayarda 256 GB kapasiteli Samsung PM981 NVMe SSD yer alıyor. 3365 MB/s sıralı okuma ve 1608 MB/s sıralı yazma değerleriyle fark yaratan SSD sayesinde dakikalar alan oyun yükleme süreleri, birkaç saniyeye düşüyor.

Yaz tatilini güçlü bir oyun bilgisayarıyla geçirmek istiyorsanız size güzel bir indirim haberimiz var.

Monster Abra A5 V16.1 15.6″ Oyun Bilgisayarını, Monster’ın karne indirimi kampanyası kapsamında 5.299TL yerine 4.799 TL’ye satın alabilirsiniz*

*Monster Abra A5 V16.1 15.6″ Oyun Bilgisayarı için belirtilen stoklarla sınırlı satış fiyatıdır.

Ürünü incelemek için: https://www.monsternotebook.com.tr/abra/MONSTER-ABRA-A5-V16-1.html sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Paylaş: